MINI DANCE 5-7 let 1. pololetí 23/24

950 Kč
Skladem

Kurz Mini Dance je speciálně navržený taneční program pro děti ve věku od 5 do 7 let. Tento kurz je zaměřen na zábavu, pohyb a rozvoj základních tanečních dovedností u malých tanečníků.Kurz probíhá během školního roku a hradí se pololetně.

Každé PONDĚLÍ od 16:00 do 16:45
sál KD nebo Divadla v Teplicích (dle rozpisu)

Do kurzu je možné se přihlásit v průběhu celého roku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurz Mini Dance je speciálně navržený taneční program pro děti ve věku od 5 do 7 let. Tento kurz je zaměřen na zábavu, pohyb a rozvoj základních tanečních dovedností u malých tanečníků.

Během kurzu Mini Dance se děti seznámí s různými tanečními styly. Učí se taneční pohyby a jednoduché choreografie pomocí her, říkadel, příběhů.. Lektoři kurzu vytvářejí příjemnou atmosféru, která podporuje kreativitu, sebevědomí a radost z tance. Děti se učí základním tanečním krokům, rytmu, koordinaci, rovnováze a pohybovému vyjádření.

Kurz Mini Dance je vhodný pro děti od 5 do 7 let bez ohledu na jejich předchozí pohybové zkušenosti. Důraz je kladen na zábavu, interakci a rozvoj motorických dovedností. Děti se učí tancovat v malých skupinkách, individuálně a využívají různé pomůcky, hudbu a taneční hry. Účast na kurzu přináší několik výhod pro děti. Kromě toho, že se učí tancovat a rozvíjí své taneční schopnosti, také se učí spolupracovat v týmu, posilují své svaly, zlepšují koordinaci a vyjadřují se pohybově. Kurz podporuje také jejich kreativitu, sebevědomí a sociální dovednosti.

Kurz Mini Dance je skvělým způsobem, jak dětem poskytnout zdravou a zábavnou aktivitu. Taneční program přináší radost, energetický výdej a pomáhá dětem objevovat krásu tance. Je to také místo, kde se děti setkávají s ostatními dětmi, vytvářejí nová přátelství. Kurz Mini Dance je skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti měly aktivní a radostný životní styl, objevily radost z tance a rozvíjely své pohybové schopnosti.