LATINO FIT CHOMUTOV 1 lekce od 18 hod.

200 Kč
Skladem
Termín
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Latino Fit je dynamický a energický taneční fitness program, který kombinuje prvky latinskoamerických tanců s posilovacími cvičeními. Tento kurz je určen pro ženy, které chtějí zlepšit svou kondici, spálit kalorie a zároveň se bavit při tanci.

Lekce trvá 60 minutách a probíhá každý PÁTEK OD 18:00 DO 19:00 v tělocvičně 3.ZŠ Chomutov, Na Příkopech 

Cena je za 1 hodinu lekce. Umožňujeme účast na jednotlivých lekci, dle Vašich časových možností.

Pokud objednáváte 1 lekci v den konání, zašlete nám prosím raději potvrzení o platbě na email.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kurz Latino Fit je dynamický a energický taneční fitness program, který kombinuje prvky latinskoamerických tanců s posilovacími cvičeními. Tento kurz je určen pro ženy, které chtějí zlepšit svou kondici, spálit kalorie a zároveň se bavit při tanci.

V kurzu Latino Fit se seznámíme s tanci samba, cha-cha, jive, salsa, bachata. Na každé hodině si probereme základní kroky dvou tanců a poté opakujeme a přidáváme sekvence. V Latino Fit se vytvářejí dynamické choreografie, které se skládají z jednoduchých tanečních kroků a cvičebních sekvencí. Tyto choreografie jsou navrženy tak, aby zahrnovaly pohybovou rozmanitost a různé intenzity, což umožňuje účastnicím kurzu spálit kalorie, zlepšit svou fyzickou kondici a zároveň si užívat taneční atmosféru. V tomto kurzu je méně tanečních variací, ale za to s větší intenzitou, s větší fitness zátěží.

Kurz Latino Fit je vhodný pro ženy všech věkových kategorií a úrovní fyzické kondice. Nevyžaduje se žádné předchozí taneční nebo cvičební zkušenosti. Cílem kurzu je přinést zábavu, nabít se pozitivní energií a posílit tělo pomocí pohybu a tance.

Účast na kurzu Latino Fit přináší několik výhod, jako je zlepšení kardiovaskulární vytrvalosti, spalování kalorií, posílení svalů, zlepšení flexibility, koordinace a tanečních dovedností. Kromě toho je tato aktivita skvělým způsobem, jak se zbavit stresu, povzbudit svou sebevědomí a potkat nové přátele se stejnými zájmy.

Kurz Latino Fit je skvělou volbou pro ženy, které chtějí spojit tělesnou aktivitu s tancem a zábavou a zároveň si vytvořit zdravější a silnější tělo.