INDIVIDUÁLNÍ LEKCE PRO-AM

Novinka
600 Kč
Skladem

Pro-Am

 Pro-am je zkratka pro spojení „professional amateur“, tedy profesionál a amatér, což už naznačuje specifičnost této kategorie. Taneční pár totiž vždy tvoří profesionální tanečník/tanečnice, který se celý život věnuje tančení na profesionální úrovni, soutěží a také vyučuje. Druhého člena páru tvoří amatér, tedy člověk, který má s tancem malé nebo žádné zkušenosti, ale rád by tančil a soutěžil.

 

Jedná se o specifickou výuku tance, kdy profesionální trenér/trenérka nejen svého žáka/žákyni učí tančit, ale také s ním tvoří taneční pár. Tyto lekce jsou tak skvělé pro někoho, kdo by se rád tanci věnoval intenzivně a soutěžil i přesto, že se tanci nikdy dříve na vyšší úrovni nevěnoval. Stejně tak tuto příležitost mohou využít ti, kteří by rádi tančili jen pro zábavu a chtějí, aby jim partnera/partnerku dělal profesionál. Intenzita a rychlost výuky tak nabírá jiných rozměrů!

 

Výuka probíhá zásadně formou individuálních lekcí, kdy profesionál učí všem tanečním zásadám: základní taneční kroky, techniku, mechaniku pohybu, následně těžší variace. Postupně trenér/trenérka vytvoří choreografii, kterou pár piluje a připravuje se na soutěže jako každý jiný profesionální pár. Pak mohou vyjet na soutěže uspořádané přímo pro páry pro-am.

 

Tančit lze latinsko-americké (jive, samba, rumba, cha cha, paso doble) nebo standardní tance (waltz, valčík, quickstep, slowfox, tango) nebo obojí.

 

Pro-am je skvělou příležitostí učit se tančit pod individuálním vedením profesionála, a co víc – s profesionálem soutěžit! 

Individuální lekce Pro-am u nás vyučují Mistři Čr v latinsko-americký tancích družstev, finalisté Mistrovství Čr v latinsko-amerických tancích, semifinalisté Mistrovství Čr ve standardních tancích. 

 

 

Cena jedné individuální lekce je 600kč/60min.

 

Pro více informací nás kontaktujte na: +420 777 787 312