Caribbean Ladies od 18:30 (5lekcí)

Novinka
900 Kč
Skladem

Kurz Caribbean Ladies je určen pro ženy, které se chtějí naučit různé energetické styly Karibských tanců a posílit svou fyzickou kondici. Tento kurz je zaměřený na rozvoj tanečních dovedností a zároveň na zábavný a energický způsob cvičení.

 Kurz trvá 5 lekcí po 60 minutách a probíhá každou NEDĚLI od 18:30 do 19.30

ZAČÍNÁME 14.4.2024 v krušnohorském divadle Teplice

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Kurz Caribbean Ladies je intenzivní a zábavný taneční program určený výhradně pro ženy. Tento kurz je zaměřen na rozvoj tanečních dovedností, zlepšení kondice a posílení těla pomocí tance.

Během kurzu Caribbean Ladies se učíme tance Salsa, Bachata, Merengue, Reggaeton a další. Každému tanci se věnujeme jednu hodinu a pak opakujeme. Naučíme se kroky a choreografie, které jsou typické pro tyto tance. Tento kurz je více taneční s více variacemi. Tímto způsobem si zlepšujeme koordinaci, rytmus, flexibiliua a sílu těla. 

Kurz Caribbean Ladies je vhodný pro ženy všech věkových kategorií a úrovní tanečních schopností. Bez ohledu na to, zda jste začátečnice nebo pokročilá tanečnice, kurz vám poskytne možnost zlepšit své dovednosti a objevit krásu a vášeň tance.

Účast na kurzu Caribbean Ladies má řadu výhod. Kromě toho, že se naučíte nové tance a zlepšíte svou fyzickou kondici, také si užijete radost a energii tanečního prostředí. Tento kurz vám pomůže vylepšit vaše sebevědomí, uvolnit stres a povzbudit vaši tělesnou i duševní pohodu.

Kurz Caribbean Ladies je skvělým způsobem, jak se odreagovat od každodenního shonu, poznat nové lidi se stejnými zájmy a objevit krásu latinskoamerické kultury. Ať už hledáte novou taneční výzvu, cestu k aktivnímu životnímu stylu nebo jednoduše příležitost k zábavě, kurz Latino Ladies vám nabídne všechno toto a ještě mnohem víc.