HOME ZUMBA Fitness Kam za ZUMBOU? Ceník Fotogalerie Kontakt online rezervace

Co je nového ?

ZUMBA Fitness® v Mostě
Na hodiny ZUMBA Fitness ® se přihlašte prostřednictvím online formuláře nebo si zarezervujte termín na tel. 776 328 693 či mailu zumbaman@seznam.cz

Pojďte na PÁRTY


ROZVRH LEKCÍ ZUMBA FITNESS

PONDĚLÍ - Fitness Factory Duchcov - 18.00 - 19.00 a 19.00 - 20.00 hodin
ÚTERÝ - 10. ZŠ MOST - od 18.00 - 19.00 hodin
STŘEDA  - 10.ZŠ MOST, Z. Štěpánka 2912 - od 19.00 - 20.00 hodin
ČTVRTEK - 16.ZŠ MOST - 18.00 - 19.00 hodin a 19.00 - 20.00 hodin (dvouhodinovka lze kombinovat)

od 2.9.2011)
PÁTEKLITVÍNOV - Fitness Flora Litvínov 17.00 - 18.00 a nebo tělocvična Gymnázia T.G.M. od 19.15 - 20.15 hodin

NEDĚLE - 16.ZŠ MOST - 18.00 - 19.00 hodin

Jsme nejlevnějš ZUMBA FITNESS široko daleko. Neváhej a pojď na lekci - PŘIHLAŠ SE a BUĎ S NÁMI ZUMBA.

 

 

BlueBoard.cz

 

Vlastníme známku kvality ZIN ZUMBA INSTRUCTOR (klikněte na obrázek)

Přidejte se k naší skupině na FACEBOOKU.

ZUMBA Fitness - CRAZY USA STYL
ZUMBA FITNESS ve stylu "CRAZY USA STYLE" je směsí, žhavým mixem všech možných stylů od latinskoamerických tanců jako je samba, chacha, rumba, jive, reggeatonu, cumbie, merengue až po tance moderní hip hop, disco dance apod. Proč crazy style? Je zábavnější a hravější - přitom velice jednoduchý. Pojďte se s námi pobavit, odreagovat a zažít nepřekonatelnou euforii se ZUMBA Fitness s Davidem. Jsme ČLENOVÉ ZIN - ZUMBA INSTRUCTOR NETWORK

Profesionální certifikovaný instruktor ZUMBA Fitness, člen ZUMBA INSTRUCTOR NETWORK a Českého svazu tanečního sportu.


ROZVRH LEKCÍ ZUMBA FITNESS NA ROK 2012

PONDĚLÍ - DUCHCOV - Fitness Factory Duchcov - 18.00 - 19.00 a 19.00 - 20.00 hodin
ÚTERÝ
- 10. ZŠ MOST, Z. Štěpánka 2912 - od 18.00 - 19.00 hodin
STŘEDA - 10.ZŠ MOST, 
Z. Štěpánka 2912 - od 19.00 - 20.00 hodin
ČTVRTEK - 16.ZŠ MOST, Albrechtická 414 - 18.00 - 19.00 hodin a 19.00 - 20.00 hodin ( dvouhodinovka na 16.ZŠ MOST)
PÁTEK - LITVÍNOV - 17.00 - 18.00 hodin Fitness Club FLORA a od 19.15 - 20.15 tělocvična Gymnázia T.G.M Litvínov (centrum města)
NEDĚLE -
16.ZŠ MOST, Albrechtická 414 - 18.00 - 19.00 hodin

Zachovali jsme ceny lekci - viz. platný ceníkZUMBA TONING - NOVÁ REVOLUCE VE FITNESS

Podívejte se na reklamní shot oč jde. Zuuummbbbáá Tonnniiiííínnnggg. Prostě náářez. Zumba Toning si můžete vyzkoušet na našich lekcích ZUMBA FITNESS v průběhu prázdnin a to vždy v polovině lekcí kdy si okořeníme klasickou Zumbu o Zumbu se speciálním nářadím a to se Zumba Toning činkama které nejsou jen posilovacím náčiním, ale používají se i jako hudební nástroj zvaný "rumba koule". Kdo by nevěděl tak činky navržené Betem chrastí jak "chřestíš který hrozí svým útokem". Nechte se zlákat a pojďte do útoku právě na naší žhavou a energicky nabušenou ZUMBU. Pokud vlastníte zumba činky naberte sebou kamarádku a přijďte si zatančit a posílit Vaše partie na 16.ZŠ v Mostě. Zumba Fitness ve spojení se Zumba Toningem je to pravé spojení ladnosti tance a energickým posilováním jak spodní, střední a horní části těla. Buďte IN buď ZUMBA:o)))

Zarezervujte si svůj termín přes ONLINE REZERVAČNÍ SYSTEMÉM a buď jedním z nás.ZUMBA TONING je tady. ZUMBA S POSILOVÁNÍM horních partií.


Zumba Fitness s Davidem jako první v Mostě nabízí ve svém programu ZUMBA FITNESS i ZUMBA TONING. Cvičíme pouze s originálním nářadím tedy s originál ZUMBA TONING činkama, které plní i funkci hudebního nástroje a lekce se tím pádem stává ještě zábavnější. Činky lze objednat na lekcích Zumba Fitness s Davidem. Pokud nevlastníte speciální činky můžeme Vám je zapůjčit a vyzkoušet si ZUMBA TONING v originále....zahoďte klasicé činky my pro vás máme zábavu a originál v jednom.

Zumba Toning přináší další úroveň do programu Zumba Fitness s Davidem. Kombinuje latinskoamerické tanece na žhavé rytmy a zvýšení svalové zátěže využitím lehkých činek.  Cvičení je velmi efektivní, speciální činky však umožňují každému jeho vlastní zátěž. Zumba činky nejsou pouze klasickým posilovacím nářadím, ale také rytmickým hudebním nástrojem. Mají pohyblivé těžiště a jsou bezpečnější při cvičení.

Zvýšení svalové síly, ovlivnění metabolismu, zlepšení svalové vyrovnanosti, tvarování postavy, posílení hustoty kostí, zlepšení koordinace, zvýšení kalorického výdaje, prevence potíží při sedavém způsobu života.

Pravidelné hodiny Zumba Fitness - Toning začínají od 3.8.2011 také v mém cvičebním programu a to jako první v Ústeckém kraji. Kapacita těchto lekcí je však omezena a proto je nutná včasná rezervace zde.


Prostřednictvím našeho rezervačního systému si můžete zakoupit zumba činky za výhodné klientské ceny.

rekord

ZUMBA FITNESS S DAVIDEM ZUMBILA před 117 zumbisty v Ústí nad Labem a padl rekord


Zumba u Fora ovládla Ústí nad Labem. K vytvoření prvního rekordu v této disciplíně tancovalo 117 Zumbařů z celého kraje. 

Všichni kdo milují fenomén Zumbu se dostavili v neděli na Kostelní náměstí před OC Forum a hodinu za dozoru komisaře z České knihy rekordů tančili zumbu. K vytvoření prvního rekordu v této disciplíně tancovalo 117 Zumbařů z celého Ústecké kraje. A pokus o vytvoření rekordu do České knihy rekordů v počtu tancujících Zumbu na jednom místě padl.

Většina zumbařů byla z Ústí nad Labem. Nejdelší cestu měl tanečník z Roudnice nad Labem. Nemladšímu zumbaři bylo 3,5 roku a nejstaršímu 57 let.

zdroj


   
ZUMBUJEME PO VZORU CRAZY STYLE BRADLEYHO

Jsem moc rád, že si na "mě", ale hlavně na Vás fanoušky tzv. CRAZY STYLU, který na našich lekcích preferujeme i praktikujeme, vzpomněl a poslal přání k Novému roku 2011. Bredley moc ti dekuji za přání a přeji ti za mě moc a moc úspěchů v tom novém roce. Ať máš spoustu spokojených klientů a rozdávej tu ZUMBA radost jen jak to jde. Hodně štěstí, zdravíčko, mnoho zlaťáků přeje ZUMBA FITNESS S DAVIDEM a všechny holky které navštěvují lekce ZUMBY.

I am so glad that you remembered us in your New Year's wishes! And by US I mean me and other fans of the so called CRAZY STYLE, which we prefer and practice in our classes :) Bradley, thank you so much for your wishes and in return I wish you more and more achievements and even a greater success in this new year, as well as loads of satisfied clients. Just keep spreading the ZUMBA happiness as you do and everything will be great :) Good health, best of luck and lot of coinies from ZUMBA FITNESS with DAVID and all the girls and boys that attend our classes!.

 

___________________________________________

Dvou hodinové NEDĚLE se středním a mírným zatížením

Využijte našeho jedinečného programu za skvělé ceny ! Zumba je skvělá a v našem podání jí zvládne opravdu každý.

Vycházíme vstříc jak skvělou cenou lekcí od 55,- Kč (s permanentkou) nebo běžné vstupné 70,- Kč (cardio 1) nebo cardio 2 za 50,- Kč tak i tím, že nasloucháme přání našich klientů a plníme jejich požadavky. Z důvodu velkého zájmu o ZUMBA Fitness jsme rozšířili lekce o jednu hodinu navíc.

Na 16.ZŠ MOST bude nyní ZUMBA Fitness s Davidem pravidelně v NEDĚLI od :

18.00 - 19.00 hodin - Cardio Zumba Fitness Party se středním zatížením, ale s maximálním tónovacím účinkem (skvělá volba jak zhubnout nebo zpevnit svaly). Lekce se skládá z intervalového programu kdy se střídá pomalý a rychlý rytmus v podobě latinskoamerických žhavých skladeb (merenque, salsa, latino hip hop, samba fitness, cumbie atd.) ve spojení s těmi nejjednodužšími kroky které zvládnou po pár lekcích úplně všichni. Zumbu si natolik zamilujete, že nebudete chtít přestat!

19.00 - 20.00 hodin - Cardio Zumba Fitness Party s mírným zatížením        (lekce s mírným zatížením, předvedení jednotlivých prvků, tanečních fitness variací a spojení tak, abychom zvládli intenzivní CARDIO FITNESS Party zaměřenou na tónování problémových partií - zeštíhlení a zpevnění.)

____________________________________________________________

 

Chceme být maximálně inovativní a kreativní.. Abychom navodili tu správnou atmosféru ZUMBA PÁRTY jsou naše lekce doprovázeny SVĚTELNOU mini SHOW. Zatraktivnění cvičení formou světelných efektů vede k vyšším výkonům, ale i strhujícímu emotivnímu zážitku ze cvičení. Pojď na ZUMBU, pojď na PÁRTY.

 ___________________________________________________________________

_____________________________________________________________________

"Zumba kombinuje zábavné s efektivním"

Každý ČTVRTEK a NEDĚLI NA 16.ZŠ v MOSTĚ a

 

KAŽDOU STŘEDU ve STŘEDISKU VOLNÉHO ČASU MOST

ON-LINE REZERVACE ZDE

____________________________________________

ZUMBA Tombola od 9.9. a 12.9.2010 můžete vyhrát 3x permanentka VIP 50. Losování proběhne v průběhu ZUMBA FITNESS CARDIO PARTY. Přijď i ty vyhrát skvělé ceny. V losování pokračujeme! Jednou v měsíci ve čtvrtek a neděli budeme losovat cca 2 kousky měsíčních permanentek VIP 50. Bude možné vyhrát i zumba doplňky nebo kosmetické balíčky apod.

______________________________________________________________________

Spuštění ESHOPU se plánuje po 15.8.2010. Budte mít možnost zakoupit jak na hodinách ZUMBY nebo prostřednictvím našich stránek formou objednávky velice kvalitní značkové designově perfektně zpracované oblečení. Tak na co čekáš? Přidej se k nám a zajdi na ZUMBA PÁRTY.

______________________________________________________________________

Potkají se dva v autobusu. „Ahoj, kam jedeš?“ „Ale, na zumbu.“ „Na co?“ „No, na zumbu. To je takové cvičení, teď to děsně frčí…“

Zumba Fitness | Kam za ZUMBOU? | Ceník | Fotogalerie | Kontakt | online rezervace
© Copyright 2010, ZUMBA Fitness®, David Juřina | Všechna práva vyhrazena.